O sobie parę słów

Kocham moją pracę. Jestem wdzięczny za to, że mogę poznać Was, Waszych przyjaciół i rodziny. To wspaniałe, że mogę uczestniczyć w najważniejszych momentach w Waszym życiu.

Staram się zawsze, aby moja praca i wysiłek włożone w powierzone mi przez Was zadanie zaowocowały zatrzymanymi na zawsze wspomieniami, uśmiechami i wzruszeniami. Największą nagrodą jest dla mnie to, kiedy po latach, przy niespodziewanym spotkaniu, moi klienci mówią, ze nadal wracają z uśmiechem do albumu ślubnego lub zdjeć z sesji fotograficznych.

Technika i najlepszy sprzęt używany przeze mnie są ważne, ale najważniejsze jest doświadczenie zdobyte podczas fotografowania już prawie 150 ślubów i wszystkich sesji zdjęciowych jakie miałem szczęście przeprowadzić. Dzięki doświadczeniu właśnie, mogę dać Wam spokój i zaufanie, że to co robię, będzie dla Was jedyną i niepowtarzalną pamiątką na całe życie.

Klikając na link poniżej, możesz odwiedzić profil Studia Rajczakowski.com na facebooku. Tam na bieżąco pojawiają się nowości z życia studia oraz nowe fotoreportaże.

facebook

Nie zapomnij kliknąć lajka i dodać do obserowanych!